BİLİM FELSEFE DİN Rotating Header Image

RİVAYET ‘çilermi kafayı sıyırdı onlara İNANANlarmı ?

Peygamberler gönderilmiş ve bu kutsal görevlerini hakkı ile yapmışlar ve ahirete göçmüşlerdir. Onlar zaten YÜKSEK MAKAMA ermişler ve cennetin en güzel yerleri onlara tahsis edilmiştir. Yani onların bizim yüceltmemize ihtiyaçları varmıdır bir düşünmek gerekmezmi ? Peki neden bu Peygamber yarıştırmacılığı vardır yüzyıllardır? Neden peygamberlerin yapmadığı şeyleri onları yüceltmek adına peygamber bunu yaptı diye yalan uydurmuşlardır ?
Yahudiler yüceltmek adına ÜZEYRe Allahın oğlu demişler
Hristiyanlarda kendi peygamberlerini yüceltmek adına İSA ya Allahın oğlu demişlerdir. Peki Müslümanlar boşmu durdu ? Olurmu hiç ; bizim peygamberimiz aslında diyerek binlerce uydurma üretti. Allah HZ. muhammede MUCİZE vermediği halde piyasalarda HZ. Muhammedin 1000 Mucizesi diye kitaplar yayınlandı. Her gece 20 defa cinsel ilişki yaşardı diye (sanki yatak odasını gözlemişler gibi ) onu güya yüceltmişlerdi !
6 yaşında AYŞEYi alarak ta ( aslında onu sapık konuma soktuklarının) farkında olmadan rivayetler üretmişlerdir. Garibim iyi niyetli müslümanlarda bu sözleri itiraz etmeden kayıtsız şartsız DOĞRU olarak almışlardır. Keçi ayeti yedi diyerek Allaha iftira atılmış. Peygamber RECMİ uyguladı diyerekte aslında peygamberine iftira edilmiştir. Kuran gönderileli 14 asır geçtiği halde insanların hala İNSAN TAŞLAMASI (recm) uygulaması Kuranı hiç anlamadıklarının göstergesi değilmidir ?

Bu yazı (17.05.2009 tarihinden itibaren) toplamda 5361, bugün ise 0 kez görüntülenmiştir.

Leave a Reply