BİLİM FELSEFE DİN Rotating Header Image

Cinsi Latifin Anlattıkları (Ek) (Mete Tunç)

Başkent Öğretmenevi’nde bir adamla buluşan arkadaşına eşlik etmiş. “Beyefendi”nin şu tip bir arabası varmış ve arkadaşı ile arabalar hakkında sohbet etmişler. Bunu, onlara gıpta ettiğini belirtir bir tarzda söyledi!..
Yorum: Bu ülkede ne kadar sığır/öküz/davar erkek varsa, o kadar da avanak/salak/dangalak kadın vardır.
***
(Müteveffa) eşinin bir sabah ereksiyon halinde uyandığını, bir türlü inmediğini-indiremedikleri, işe de gitmek zorunda olduğunu, bu yüzden karnına bağladıklarını…
Yorum: İndirmek için ne-neler yaptığını-yaptıklarını açıklamadı. Sormadığıma yanarım!
***
Banyoda da sevişmeyi, birleşme yapmayı sevdiğini söylemişti. İyi ki “yüzyüzeyken de mi” diye sormuşum. Meğerse bacağını partnerinin omzuna kadar kaldırabiliyormuş. “Eskiden” diye eklemişti.
Yorum: Banyoda yüzyüzeyken (yere sağlam basmak kaydıyla!) ‘kucak pozisyonu’ da mümkündür malum.
***
Çocukken ve gençken Hülya Koçyiğit hayranıymış fakat şimdi bundan dolayı kendine şaşıyormuş… Bir zamanlar yaptığı programın çekiminde, herhalde sokaktaymış, onun, ekipten bir personeli azarlamasına şahit olmuş.
Yorum: Hayatın gerçekleri filmlerdeki gibi değil zaar!..
***
Bir transseksüel, “beni […], ne istersen alayım,” diye yalvarıyormuş. Başka birisi, banyodan sonra penisinin başının nasıl parladığından söz ediyormuş. Biri, “amuttayken penisim aşağıda mı yukarı da mı olur,” diye sormuş. Bir diğeri, üstünden ve altından tutularak gerildiğinde […] bir çizgi haline geldiğinden dem vurmuş.
Yorum. XXXXX (Otosansür!)
*****
Haşiye: Cinsi Latifin Anlattıkları’nda takriben 25 cinsi latif (kadın ve kız) ile 120’ye yakın söz-anekdot geçmiştir. Bu notlar (ve onların alındığı ‘kitap’) sadece bahname olarak değerlendirilemez; çünkü aynı zamanda maruf cinsi latifin hayata-insanlara-olaylara bakışlarını, tutumlarını, tepkilerini.. ihtiva etmektedir.

Bu yazı (17.05.2009 tarihinden itibaren) toplamda 9325, bugün ise 1 kez görüntülenmiştir.

Leave a Reply